Contact Information

Theodore Lowe, Ap #867-859
Sit Rd, Azusa New York

We Are Available 24/ 7. Call Now.

Сьогодні, 25 березня, Петрівська громада провела в останню путь Віктора Стражця, який тривалий час вважався зниклим безвісти. 

Про це повідомляє Петрівська селищна рада у Facebook.

Віктор народився 23 листопада 1977 року в селі Зелене Веселинівського району Миколаївської області. Там закінчив 9 класів місцевої школи, а потім навчався на тракториста у Кропивницькому. У 1998 році Віктор одружився та оселився разом з дружиною в селі Веселівка. Пізніше, у 2005 році, разом з родиною переїхав села Володимирівка Петрівської громади.

Працював на різних підприємствах у Кривому Розі, зокрема був слюсарем на ПрАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат». За станом здоров’я не проходив військову службу.

З початку повномасштабного вторгнення Віктора призвали до лав ЗСУ, був солдатом механізованого відділення. Чоловік зник безвісти 9 грудня 2023 року під час бойового зіткнення у районі населеного пункту Синьківка Харківської області.

Як повідомляло CBN, згідно з протоколом упізнання від 20 березня 2024 року Віктор вважається загиблим під час бойового завдання. У нього залишилась дружина та син, який нині боронить Україну.

Share:

administrator

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *